Благодійна Коляда у Кутах

9 січня у селищі Кутах відбулася благодійна Коляда «Засіяла ясна зірка», під час якої збирали кошти на підтримку Збройних сил України.

Відкрив захід секретар Кутської селищної ради Сергій Колотило. Отці Дмитро Коцаба, Михайло Будзан, Юрій Корпанюк, Андрій, Демчук, Юрій Калин та всі присутні молилися за здоров’я воїнів, за Перемогу над ворогом у цій страшній і кривавій війні.

Продовжила благодійний захід щемливими різдвяними колядками: молодь села Старих Кутів, яка два дні колядували з Вертепом і зібрала 28500 гривень на потреби військових; спільнота «Діти світла» УГКЦ Різдва Пресвятої Богородиці с.Тюдова; дитячий хор «Ангели добра» ПЦУ Введення у Храм Пресвятої Богородиці с. Тюдова; юні пластуни, вокальний дует Кутської школи мистецтв (Тарас Онисим’юк та Іванна Луканюк), церковний хор УГКЦ «Преображення Господнього», хор Старокутського БК, народний аматорський жіночий ансамбль бандуристок «Сонячна струна», вокальний ансамбль викладачів Кутської школи мистецтв «Цвіт папороті», оркестр народних інструментів, жіночий дует від осередку Союзу Українок.

Несподіваною і приємною окрасою заходу стала маленька колядничка Єва Кифорук, яка сама виявила бажання колядувати для усіх присутніх. Завдяки щедрим пожертвам на потреби ЗСУ було зібрано 16146 гривень.

Дякуємо всім, хто долучився до заходу та у такий спосіб проявив свою небайдужість, жертовність та патріотизм!

Разом — переможемо! Слава Україні!

Кутська селищна рада.

Share