Святковий турнір юних тенісистів

4 січня у спортивному клубі «Мала ракетка» відбулася першість Косівської ДЮСШ «Гірське орлятко» з настільного тенісу серед юнаків і дівчат молодшої групи, присвячена новорічно-різдвяним святам.

До складу суддівської колегії увійшли титуловані спортсмени України: Соломія Братейко — абсолютна чемпіонка України серед жінок, член Національної збірної, учасниця чемпіонатів світу (в складі збірної України) та чемпіонка Європи в парному розряді серед юніорок, майстер спорту міжнародного класу; Дмитро Яремчук — майстер спорту, багаторазовий призер України в різних розрядах, перші кроки в тенісній кар’єрі зробив саме в Косівській ДЮСШ, під опікою тренера Назара Васильовича Ковальчука. Дмитро є членом збірної України з 2020 року і до сьогодні.

Соломія Братейко та Дмитро Яремчук вели маленьких спортсменів, які вперше брали участь у змаганнях, а також були спонсорами фірмових тенісних футболок не лише для фіналістів, а й для найстаранніших, сумлінних і наймолодших діточок.

Добре, що в такий нелегкий для нашої країни час відомі спортсмени підтримують підростаюче покоління та допомагають розвивати спорт.

Серед дівчат перше місце посіла Яна Сумарук, друге — Квітка Капля, третє — Оксана Прощук.

Серед юнаків призові місця вибороли: перше — Олег Дуленчук, друге — Максим Крицкалюк, третє — Матвій Бендейчук.

Дякуємо Косівській ДЮСШ «Гірське орлятко» за надані грамоти, батьківському комітетові СК «Мала ракетка» — за придбані статуетки і цукерки.

Ярослава Пачич,
тренерка-викладачка Косівської ДЮСШ «Гірське орлятко».
«Гуцульський край», №2, 13.01.2023 року

Share