Карп’юк Ілля Петрович

Народився 15 червня 1998 року в селі Вербовці, в родині Петра та Ірини Карп’юків. Ріс кмітливим, розумним хлопцем. З дитинства багато читав, цікавився природою, історією, вирізнявся ерудованістю.

Навчався у Косівській середній школі №2, де улюбленими предметами були хімія, біологія, географія, історія.

2015 року вступив на навчання у Львівський ветеринарний університет, який, однак, не закінчив. 2018 року Іллю призвали у Збройні сили України. Служив у зенітних військах. Після служби в армії працював на підприємстві «Леоні» в місті Коломиї. Згодом — у службі охорони Львівгазвидобування.

24 лютого 2022 року був мобілізований у 10 гірсько-штурмову бригаду. Пройшов Малин, Бучу, Сєверодонецьк, Бахмут. 8 жовтня отримав поранення, не сумісне з життям. Загинув на Соледарському напрямку від чужинського снаряду, відбиваючи ворожу атаку для підмоги своїм побратимам. Це трапилося поблизу села Берестове Бахмутського району Донецької області.

https://www.youtube.com/watch?v=cxyGYXITWa8

У скорботі назавжди залишились без Іллі його мама і тато, сестричка Олечка, бабуся і дідусь. Горе чорним крилом огорнуло всю їхню велику родину.

Віримо, що смерть молодого Героя не була марною, наблизила нашу Перемогу над безжальним ворогом.

https://www.youtube.com/watch?v=TuR4kO9kHeI

Війна забирає найкращих. Небесна українська армія зростає чисельно щодня. Обов’язок кожного українця — завжди пам’ятати і цінувати цю велику патріотичну жертву, вшановувати і пам’ятати кожного загиблого Героя, підтримувати його рідних.

Хай українська земля лагідно заколише Іллю у своєму лоні, а Всевишній дарує його молодій душі мир, спокій і вічну славу.

«Гуцульський край», №41, 14.10.2022 року

 

Ілля дивиться на Косів з Михалкової

Він був дуже хорошим учнем. Топковим, вихованим і дуже чесним. Любив історію (всесвітню більше, ніж України).

Був дуже активним. Був учасником Відкритої школи патріотизму, яку ми організували з Тетяною Костинюк. Був справжнім громадянином України. Загинув під Соледаром. Але насправді Ілля і зараз дивиться на Косів з гори.

Треба пам’ятати, якою ціною дається незалежність.

Олександр БОНДАРЕНКО, вчитель історії.

Share