Зв’язківець з Косівщини воює на Донбасі

Взвод зв’язку мото­піхотного батальйону 10 окремої гірсько-штурмової брига­ди — герої, які за­хищають країну від ворога на передовій лінії фронту. Коман­дир взводу — батько трьох неповнолітніх дітей Андрій Миколайович Кифорак, родом із села Вербовця, житель села Старих Кутів Косівського району.

«Андрій — веселий, позитив­ний, дуже організований і суво­рий; дисциплінований педант», — характеризують воїна побра­тими.

На Донбасі взвод зв’язківців перебуває уже чотири місяці. В арсеналі — успішні бої та важли­ві перемоги. Наші воїни досі тримають український Донбас, попри вкрай напружену ситуацію.

Зв’язківці «десятки» воюють на всіх позиціях. Рації, налашту­вання системи зв’язку, робота в найгарячіших точках…

«Поганий сигнал… Неодмін­но треба сповістити команди­рові. Артобстріли? Гатять без упину? Та я обережно. Маємо розуміти, як спілкуватися в бою» —  такі дії зв’язківців «десятки» на нулі. Попри щохвилинну загрозу бути вбитим чи пораненим, від­важно та сумлінно виконують свої завдання.

Вони — сильна команда. Ко­жен воїн — важливий елемент механізму. Працюють злагодже­но, тактично, впевнено та вива­жено.

У зв’язківців «десятки» не­має слова «назад». І вони не розумітимуть слова «досить», допоки з нашої землі не піде останній загарбник.

«Як же хочеться почути го­лос сина, мами, дружини…» —  мріють воїни. Цю ниточку позитиву забезпечують саме зв’язківці. Старлінк від Ілона Маска значно спростив роботу.

Проте в повній готовності слід бути завжди. Побратими захоплюють­ся роботою військових взводу зв’язку. Вони встигають скрізь і всюди — і в наряд, і в бій на ну­льові позиції. Результатами їхньої праці пишаються командири.

Вони — невтомні та рішучі. Воюють на Донбасі, щоб на за­ході країни люди безпечно жили у тилу. Воїни «десятки» вірять у Пе­ремогу, вони знають, що вона вже скоро.

Наші військовослужбовці — її учасники й творці.

Олег Ящук, журналіст.
«Гуцульський край», №40, 7.10.2022 року

Share