Кримінальний огляд

20 липня старший діль­ничний офіцер поліції під час розгляду матеріалів за звер­ненням 21-річної жительки Кутської територіальної гро­мади встановив, що 21-річний співмешканець заявниці сис­тематично вчиняє до неї до­машнє насильство.

Чоловіка неодноразово притягували до адміністративної відповідаль­ності за вчинення домашнього насильства. Цього разу слідчі розпочали щодо нього кри­мінальне провадження за ст. 126-1 Кримінального кодексу України. Санкція статті перед­бачає покарання у вигляді гро­мадських робіт на строк від 150 до 240 годин, або арешту на строк до 6 місяців, або об­меження волі на строк до 5-ти років, або позбавлення волі на строк до 2-х років.

22 липня надійшло повідо­млення на спецлінію «102» про те, що в селі Яворові Косівської територіальної грома­ди помер 51-річний місцевий мешканець.

Слідчо-оператив­на група виїхала на місце по­дії, де встановила, що чоловік зловживав алкогольними на­поями, вів антигромадський спосіб життя. 22 липня його знайшли на території влас­ного господарства без ознак життя. Слідів насильницької смерті поліцейські не виявили. Тіло доставлено в морг для проведення судово-медичної експертизи та встановлення причини смерті. За цим фак­том слідчі розпочали кримі­нальне провадження.

22 липня о 22:04 год. на­дійшло повідомлення на спец­лінію «102» від 50-річного жителя Яблунівської територіальної громади про те, що місцевий мешканець через ві­кно проник до його магазину.

На місце події негайно виїха­ла слідчо-оперативна група, яка встановила, що 17-річний житель Яблунівської терито­ріальної громади відчинив металопластикове вікно, про­ник до приміщення магазину, власником якого являється за­явник, та хотів вчинити крадіж­ку. Однак свій злочинний уми­сел не довів до кінця, оскільки

Його виявив власник магазину. За фактом замаху на крадіжку слідчі розпочали кримінальне провадження за ч.З ст.15, ч.4 ст.185 Кримінального кодексу України. Досудове розсліду­вання триває.

25 липня о 00:40 год. надійшло повідомлення на спецлінію «102» від 54-річної жительки Косівської те­риторіальної громади про те, що 50-річний співмешканець вчиняє домашнє насильство, дебоширить.

Поліцейські при­були на місце події, поспілку­вавшись із заявницею, вста­новили, що її співмешканець, перебуваючи в стані алкоголь­ного сп’яніння, вчинив стосов­но неї домашнє насильство психологічного характеру. Як з’ясувалося, чоловіка неодно­разово притягували до адміні­стративної відповідальності за аналогічні правопорушення. Цього разу щодо нього слідчі розпочали кримінальне про­вадження за ст. 126-1 Кримі­нального кодексу України.

25 липня о 10:55 год. на­дійшло повідомлення на спец­лінію «102» від чергового ліка­ря швидкої медичної допомоги про те, що в с. Хімчині Рожнівської територіальної громади помер місцевий мешканець, 1976 року народження.

На міс­це події виїхала слідчо-опера­тивна група, яка встановила, що чоловік помер приблизно о 9:00 год. за місцем прожи­вання до приїзду швидкої ме­дичної допомоги. Під час огля­ду місця події слідів боротьби та ознак насильницької смерті поліцейські не виявили. Тіло чоловіка доставлено в морг для проведення судово-ме­дичної експертизи та встанов­лення причини смерті. За цим фактом слідчі розпочали кри­мінальне провадження.

25 липня о 13:32 год. на­дійшло повідомлення від по­ліцейського офіцера громади про те, що в селищі Яблунові, по вул. Шевченка, він зупинив транспортний засіб і виявив, що свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу має ознаки підробки.

На місце по­дії  виїхала  слідчо-оперативна група, яка встановила, що працівники Косівського РВП ГУНП в Івано-Франківській області зупинили автомобіль, під керуванням 33-річної мешканки Космацької територіальної громади. Під час перевірки документів виявлено ознаки підроблен­ня свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу.

Авто­мобіль та свідоцтво правоохо­ронці вилучили для проведен­ня експертного дослідження. За фактом використання завідомо підробленого докумен­та дізнавачі розпочали кри­мінальне провадження за ч.4 ст. 358 Кримінального кодексу України

25 липня із Косівсько­го районного сектору філії ДУ «Центр пробації» в Івано-Франківській області до Ко­сівського районного відділу поліції надійшло подання про притягнення до кримінальної відповідальності за ухилення від відбування громадських робіт 34-річної жительки міс­та Косова, засудженої Косівським районним судом за ст. 126-1 КК України, до покаран­ня — 150-ти годин громадських робіт. За цим поданням дізна­вачі розпочали кримінальне провадження за ч.2 ст. 389 Кримінального кодексу Укра­їни. Тепер жінці загрожує су­воріше покарання — арешт до 6-ти місяців або обмеження волі на строк до 3-х років.

25 липня о 18:33 год. на­дійшло повідомлення на спецлінію «102» від чергового лікаря швидкої медичної до­помоги про те, що селі Роз­токах Кутської територіальної громади, до приїзду швидкої медичної допомоги, у присут­ності родичів, помер 47-річний чоловік.

Слідчо-оперативна група виїхала на місце події, слідів боротьби та ознак на­сильницької смерті не вияви­ла. Тіло чоловіка доставлено в морг для проведення судово-медичної експертизи та вста­новлення причини смерті. За цим фактом слідчі розпочали кримінальне провадження.

Косівський РВП ГУНП.

Share