Кутська громада дбає про захисників

Кутська селищна рада за період повномасштабної росій­ської агресії проти України, че­рез Косівський районний терито­ріальний центр комплектування та соціальної підтримки відпра­вила в зону бойових дій для на­ших бійців 21 автомобіль.

Також по одному вантажному автомобілю передали для ЗСУ волонтер Володимир Угринюк і підприємці сіл Розтоків, Велико­го Рожина.

Частина авто після експлуа­тації отримала технічні несправ­ності, їх знову відправляють у громаду для подальшого ремон­ту. Є й такі транспортні засоби, які потрапили під обстріли та знищені повністю.

До допомоги у придбанні ав­томобілів долучилися небайду­жі жителі громади, підприємці, волонтери, Фонд оперативної національної допомоги Діани Макарової, за сприяння та організації Василя Вітенка — жителі Тюрингії (Німеччина), ГО «Своє місто», Андрій Филищук, Ігор і Га­лина Яремій зі Швеції, церковні громади УГКІД Пресвятої Тройці (Кути), церква Святого Володи­мира Великого ПЦУ (Кути), УГКЦ Преображення      Господнього

(Старі Кути), УПЦ храм Введен­ня Пресвятої Богородиці (Тюдів), УГКЦ Різдва Пресвятої Богоро­диці (Тюдів), УПЦ Архістратига Михаїла (Розтоки), ПЦУ Святого Великомученика Дмитрія Солунського (Великий Рожин).

За постачання транспортних засобів для потреб ЗСУ під час мобілізації Косівський районний ТЦК та СП нагородив Кутську се­лищну раду грамотою.

Окрім цього, приблизно 20 автомобілів було придбано за кошти жителів громади, волон­терів і передано в користування військовослужбовцям з нашої громади, які гідно захищають Україну.

Дякуємо усім, хто оператив­но реагує, долучився і долуча­ється до підтримки наших захис­ників, збирає кошти, займається організаційною роботою, достав­кою авто та їх ремонтом, надає пальне.

У цей складний час ми що­денно робимо все для того, щоб допомогти нашим захисникам і захисницям здолати ворога та наблизити нашу Перемогу.

Кутська селищна рада.

Share