Користуйтесь пенсійними послугами онлайн: сучасно, зручно і безпечно

Для зручності, оперативності і безпечності одержання пенсійних послуг Пенсійний фонд України створив для клієнтів низку онлайн альтернатив їх отримання, не відвідуючи установи Фонду. Щоб скористатись електронними сервісами, необхідно авторизуватись на веб-порталі Пенсійного фонду України.

ОДНИМ З таких сервісів є «Пенсійний калькулятор», який забезпечує користувачу можливість самостійно розрахувати розмір майбутньої пенсії за віком за даними про страховий стаж та заробітну плату, що міститься у Реєстрі застрахованих осіб.

Сервіс для потенційних майбутніх пенсіонерів «Автоматичне призначення пенсій». Особам, які скористуються цим сервісом, немає необхідності особисто відвідувати сервісний центр, адже пенсія у такому разі буде призначена автоматично, на підставі документів, поданих за допомогою веб-порталу. Сервіс дає можливість заздалегідь подбати про свою соціальну захищеність та надати всю необхідну інформацію для призначення пенсії завчасно, незалежно від часу настання пенсійного віку.

Сервіс «Електронна трудова книжка» забезпечує застрахованим особам можливість перегляду списку записів електронної трудової книжки відповідно до даних Реєстру застрахованих осіб.

Сервіс «Листки непрацездатності» надає можливість перегляду інформації про тимчасову втрату працездатності та інших даних Електронного реєстру листків непрацездатності.

Щоб скористатися в такому форматі послугами Пенсійного фонду України, потрібно мати кваліфікований електронний підпис (КЕП) та доступ до інтернету.

Галина Девда,
начальник відділу обслуговування громадян №9 (сервісного центру) ГУ ГІФУ в Івано-Франківській області.

«Гуцульський край», №27, 8.07.2022 року

Share