Допомагають захисникам

Російські ракети та бомби щодня нищать українські міста, села, руйнують житлові квартали, домівки, залишаючи людей на межі розпачу. Зараз чимало захисників з нашого району в східних областях боронять рідну землю від жорстоких загарбників. І в цей же час багато людей, хто чим може, допомагає нашим воїнам здобувати перемогу над ворогом.

Наш постійний читач і передплатник часопису «Гуцульський край», пан Василь зі Старого Косова, розповів, що жителі с.Смодної, за активної участі старости Смородняньського старостинського округу Михайла Рабинюка та директорки місцевої початкової школи з дошкільним підрозділом Оксани Гребеннікової, нещодавно відправили для наших воїнів продукти харчування, предмети амуніції.

Таку допомогу організовували неодноразово. Жителі довколишніх населених пунктів надають кошти (зокрема В.Барчук з м.Косова — 1600 грн) на придбання господарського реманенту, спецзасобів для потреб армійців. Іван Григоращук зі Старого Косова придбав інструменти для обслуговування транспортних засобів, а також переказує кошти на потреби ЗСУ. А директорка магазину «Старий Косів» Л.Стеф’юк виділила 2 тис. грн на закупівлю солярки для транспортного засобу, який перевозив допомогу.

До речі, цю дуже важливу й відповідальну роботу виконують С.Гончаров та І.Третяк, котрі доставляють вантажі для наших захисників у найгарячіші місця бойових дій.

Ігор Сусак.
«Гуцульський край», №27, 8.07.2022 року

Share