У Косові відбулася зустріч із родинами полеглих Героїв України

У вівторок, 31 травня, у великій залі Косівської районної ради провели зустріч із родинами загиблих Героїв України з Косівського району.

Захід відбувся з ініціативи Івано-Франківського відділу в справах ветеранів України у співпраці із Косівською районною військовою адміністрацією та головами територіальних громад району. Захід розпочали хвилиною мовчання у пам’ять за всіма військовими та цивільними, дорослими і дітьми, які загинули за Україну.

На зустрічі слово мали начальник районної військової адміністрації Наталія Кучма, начальник обласного відділу Міністерства у справах ветеранів України Володимир Веркалець, голова Івано-Франківської обласної спілки’членів сімей загиблих, померлих та безвісти зниклих у зоні АТО Степан Чомко та представник цієї організації в районі Василь Бурдяк.

Обговорили питання державних і регіональних програм підтримки сімей загиблих.

У своїх виступах представники Косівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, відділу обслуговування громадян №9 (сервісного центру) управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області та управління соціального захисту населення РДА роз’яснили порядок дій для отримання визначених законодавством виплат родинам загиблих на війні.

Зустріч відбулася у форматі «питання — відповідь».

За повідомленням Косівської РВА.

Share