Діти надихнулися поезією

День вишиванки у Кутській художній школі був творчим, цікавим і пізнавальним. Вчителі зробили короткий екскурс в історію українського вишиття.

Юні вихованці мистецької школи з любов’ю в серцях малювали карту України, прикрашаючи її елементами вишивки. З нами були і діти тимчасово переміщених осіб, вони залюбки малювали, розповідали та декламували вірші.

А ще в нас була прекрасна зустріч з відомим дитячим поетом Миколою Близнюком. Микола Іванович представив свою нову збірку чудових дитячих віршів «Коник-гуцулик».

Діти так надихнулися поезією пана Миколи, що й самі почали читати та розповідати вірші. А хлопчик Арсеній, який приїхав з Києва, розповів про одну зі сторінок буремної історії життя Василя Стуса і своє сприйняття поезії Миколи Близнюка. Зав’язалася поетична бесіда-розповідь.

Всі були вражені почутим, поетична і творча атмосфера вирували в аудиторії, в серцях і в думках кожного присутнього. Поділилися своїми враженнями і присутні гості: Галина Сорохан — голова Кутського осередку Союзу українок, Любов Гавриш — голова Кутського осередку «Просвіти» і Настя Лазорик — директорка Кутського будинку культури.

Всі учасники свята вишиванки були щиро подивовані поезією Миколи Близнюка, творчістю юних художників і високою українською свідомістю дітей із сімей внутрішньо переміщених осіб.

Марія Михайлишин,
директорка Кутської художньої школи.

«Гуцульський край», №21, 27.05.2022 року

Share