Розколяда — це завжди колоритно, цікаво та весело

29 січня у Будинку культури села Брустурів відбулася благодійна Розколяда «Повертайся додому живим!», під керівництвом директорки Брустурського ліцею Марії Василівни Дорожон. На потреби ЗСУ того дня зібрали 39300 грн. Всі кошти передадуть нашим захисникам.

До благодійної Розколяди долучилися: директорка Брустурського ліцею Марія Дорожон, староста села Василь Александрук (пожертвував свою місячну зарплату 13500 грн на ЗСУ), священник Василь Петращук, завідуюча дитячим садочком «Сонечко» Ганна Старікова, директор Будинку культури Лук’ян Данищук, заступниця директора ліцею з виховної роботи Ольга Петращук, усі вчителі ліцею, учні, їхні батьки, бабусі і дідусі; а також хористи нашої церкви, працівники Будинку культури, вихователі і вихованці дитячого садка, техперсонал ліцею, підприємці та небайдужі односельці.

Дякуємо кожному, хто частинкою свого часу, можливостей, творчістю, працею, уміннями долучився до організації та проведення цього заходу. Підтримуючи українських бійців, ми робимо свій маленький внесок у наближення миру та Перемоги!

Хай наші молитви-колядки долинуть до Господа Бога, а Він вислухає щирі моління і вбереже наш край і всю Україну від ворогів, пошле мир і спокій усім нам!

Брустурський ліцей.

У Косівському центрі дитячої творчості відбулася «Різдвяна розколяда», яка стала заходом вдячності нашим воїнам за мирні свята, за можливість колядувати, за те, що живемо за їхніми спинами, але і стараємося для них.

Святкова програма мала на меті зібрати трохи коштів на дрон для 24-ї бригади, у якій служить наш співробітник Роман Вацик. Нещодавно він змусив нас повірити у різдвяне диво, завітавши у ЦДТ прямісінько з фронту.

На жаль, ми мали і втрати, тому, засвітили свічку пам’яті та вшанували хвилиною мовчання світлу пам’ять воїнів, які у час Різдвяних свят полинули на небеса, захищаючи кожного з нас.

У святковій програмі взяли участь вертепники — вихованці театральної студії «16-» (керівник Оксана Соколюк). Фольклорну постановку «Різдво у війну» подарували глядачам вихованці фольклорної студії «Едельвейс» (керівник Надія Кіт), а музичний супровід до постановки творили вихованці гуртка «Оркестр народних інструментів «Джерельце» (керівник Зірка Романів).

Вірші «Коли закінчиться війна» та «Бог не виїхав з України» читали Вікторія Кушнірчук, Марійка Мицкан та Оленка Мамрега (керівник Надія Кіт). Композицію «У різдвяну ніч» всім подарувала Анастасія Корпанюк, вихованка гуртка «Оркестр народних інструментів «Джерельце», виконала стару повстанську колядку.

Чуттєвий танець «Гори мої» танцювали дівчата — вихованці середньої групи танцювального ансамблю «Зелений талісман» (керівник Лілія Гащенко), а вихованці старшої групи презентували запальний танець «Голубка» (керівник Максим Вацик).

Гуморески про мову читали Ксенія Матійчак і Вікторія Галичук, вихованки театральної студії «16-». Гостею різдвяного дійства була Вікторія Магнич, яка завжди радо приходить на наші концерти і стає окрасою свята, оскільки у нас немає вокального гуртка, на жаль…

У цей день нам вдалося зібрати 5750 гривень на «очі» для наших воїнів. Дякуємо всім добрим людям за щедрість та підтримку. Просимо всіх українців підтримати наших хлопців з передової, які обороняють нас від навали ворога.

Надія Кіт.
«Гуцульський край», №6, 10.02.2023 року

Share