Все буде Україна!

7 квітня ми нарешті познайомилися з новими учнями нашого ліцею з числа внутрішньо-переміщених осіб. Зустріч відбулась в рамках проекту «Все буде Україна!», програма якого була насиченою. Працювали команди виховної (Анастасія Романівна Радиш, Уляна Богданівна Коровчук) та соціально-психологічної служб (Христина Ярославівна Юрах, Діана Володимирівна Томей). Також активну творчу участь в зустрічі взяла учителька образотворчого мистецтва та трудового навчання нашого закладу Розалія Дмитрівна Боєчко.

Розпочали захід з вітальних слів директорки ліцею Олени Юліанівни Радиш і її заступниці Оксани Євгенівни Крутофіст. Згодом за горнятком чаю з солодощами продовжили більш детальне знайомство з дітьми. Розповіли їм все, що ми знаємо про край, де вони на даний момент проживають і про Косівський район. Також провели вправи, анкетування та арт-терапію, метою яких було формування здатності виражати свої емоції, почуття в малюнках, навчання дітей розпізнавати страхи людей, володіти уміннями і навичками подолання страху та забезпечити позитивний настрій на занятті.

Завершилося заняття спільним розмальовуванням патріотичної картини, яку завчасно підготувала наша майстриня Розалія Боєчко. Вже насамкінець, діти залишили в коробці побажань свої очікування на наступну зустріч. Кожен з учасників заходу отримав на пам’ять символічний магнітик із зображенням нашого ліцею.

Такі заняття зараз є дуже необхідними для дітей, які приїхали з різних куточків України. Це дозволило їм розслабитись, поринути у невимушену атмосферу, де немає звуків ракетних ударів, познайомитись ближче з членами учнівського самоврядування. Чекаємо з нетерпінням наступної зустрічі.

Все буде Україна!

Анастасія Радиш,
Заступниця директора з виховної роботи Рожнівського ліцею «Гуцульщина» ім.Федора Погребенника.
«Гуцульський край», №15, 15.04.2022 року

Share