Кількість переселенців постійно змінюється

Ситуація контрольована, облік внутрішньо переміщених осіб оновлюється щоденно.

З перших днів війни Косівщина приймає переселенців — громадян, які рятуються від ворожих артилерійських і ракетних обстрілів, авіаційних бомбардувань, домівки яких зруйновані. Це люди, які виїхали із зони активних бойових дій. Деякі змушені втікати від обстрілів агресора вже вдруге, покинувши ще вісім років тому Донецьку, Луганську області та Крим. Кількість переселенців постійно змінюється через міграцію до інших районів чи областей з різних причин, інші виїжджають за кордон, прагнучи відносно більшої безпеки, подалі від путінської загрози.

До числа переселенців входять чоловіки, жінки та діти. Створені центри координації та підтримки переселення людей при кожній територіальній громаді.

Проводиться мобілізація, в тому числі і з числа переселенців. З початку війни і станом на 24 березня у нашому районі було мобілізовано 116 чоловіків-переселенців. Багато приїжджих залишають тут своїх жінок і дітей, а самі повертаються у зону бойових дій, щоб вступити в боротьбу з російським противником.

Усі чоловіки, які прибувають на територію Косівського району, зобов’язані протягом 48 годин стати на тимчасовий військовий облік у Косівському районному центрі комплектування і соціальної підтримки (колишній військкомат).

Закликаємо не вести політику відсиджування. Долучайтесь до Збройних сил України, пліч-о-пліч бороніть нашу Україну. В цей час важливо бути єдиними, нехай не наростає відчуження між українцями, єднаймося заради подолання єдиного ворога — російських убивць.

За повідомленням Косівської районної військової адміністрації.

Share