Легендарна Андріана пішла на фронт у перший день війни

Народний Герой України, нагороджена Орденом «За мужність» ІІІ ступеня, вербівчанка Андріана Сусак-Арехта вже у перший день війни пішла у військкомат (теперішня назва — територіальний центр комплектування і соціальної підтримки).

З міркувань інформаційної безпеки не вказуємо звання і рід військ, у яких служить наша героїчна землячка. Знаємо, що молода жінка від початку повномасштабних воєнних дій перебуває на тих ділянках фронту, де точаться найзапекліші бої.

Андріана має попередній трирічний бойовий досвід. Брала участь в АТО у найгарячіший період — 2014–2015 роки. Демобілізувалася у , перші місяці 2016 року, і то через дуже поважну причину — виношувала під серцем дитину від чоловіка, з яким познайомилася та одружилася під час війни на сході нашої країни. Максим теж військовий, теж воює з перших днів. Молоде подружжя служить пліч-о-пліч в одному військовому підрозділі.

Їхньому синочкові Макарчикові зараз шість рочків, його доглядає бабуся Марія. Синочок і батьки Андріани, її рідні і друзі щодня моляться за щасливе повернення героїчного подружжя з війни і з перемогою.

З такими відважними захисниками-патріотами обов’язково вистоїмо і переможемо!

Аліса Мудрицька.
«Гуцульський край», №12, 25.03.2022 року

Share