Кримінальний огляд

25 серпня до Косівського районного відділу поліції надійшли матеріали про те, що директор одного з комунальних підприємств протягом декількох місяців цього року не виплачує заробітну плату найманим працівникам. За цим фактом дізнавачі розпочали кримінальне провадження за ч.1 ст. 175 (невиплата заробітної плати) Кримінального кодексу України.

26 серпня надійшло повідомлення зі служби «102» про те, що в с. Смодній невідома особа із приміщення гімназії викрала два системні блоки та ноутбук «Гієново». Поліцейські встановили, що в період часу з 20 по 26 серпня невідома особа підібрала ключ до вхідних дверей, проникла у приміщення гімназії і вчинила крадіжку. За фактом крадіжки слідчі розпочали кримінальне провадження за ч.З ст. 185 Кримінального кодексу України.

27 серпня черговий лікар Косівської швидкої медичної допомоги повідомив по телефону про те, що в місті Косові помер 66-річний косівчанин, якого під час проведення ремонтних робіт в автомобілі вразило електричним струмом. Слідчо-оперативна групи на місці події встановила, що 27 серпня чоловік на подвір’ї здійснював зварювальні роботи приладом, який мав ізоляційні пошкодження електропроводів і корпусу. Під час роботи отримав удар електрострумом і помер на місці пригоди. Під час проведення огляду місця події слідів насильницької смерті не виявлено. Тіло чоловіка доставлено в морг для проведення судово-медичної експертизи щодо встановлення причини смерті. За цим фактом розпочато кримінальне провадження.

1 вересня до чергової частини Косівського районного відділу поліції надійшла заява від 72-річної мешканки Яблунівської територіальної громади про те, що у 2010 році посадові особи сільської ради, зловживаючи службовим становищем, умисно підробили службову документацію на земельні ділянки. За цим фактом розпочато кримінальне провадження за ч.З ст.358 (підроблення документів, печаток, штампів і бланків, збут ,чи використання підроблених документів, печаток, штампів) Кримінального кодексу України.

1 вересня о 12:25 год. надійшло повідомлення зі служби «102» від 33-річної мешканки Рожнівської територіальної громади про те, що з її транспортного засобу «Мерседес Віто» невідома особа викрала посвідчення водія на її ім’я, страховий поліс та свідоцтво про реєстрацію цього автомобіля. На місці події слідчо-оперативна група встановила, що в період часу з 8:30 по 12:12 год. невідома особа через незачинені пасажирські двері проникла до автомобіля, який заявниця залишила неподалік місцевої школи, і вчинила крадіжку вищеперерахованих документів. За фактом крадіжки дізнавачі розпочали кримінальне провадження за ч. 1 ст. 357 Кримінального кодексу України.

Косівський РВП ГУНП.

 

 

 

 

Share