Відзначили кращих гравців і футбольні команди

Минулої неділі (25 липня) у футболістів Косівщини було справжнє свято. У Будинку культури нагороджували учасників і призерів чемпіонату району з футболу 2020/21 року. В урочистостях взяв участь заступник Косівського міського голови з гуманітарних питань Володимир Петричук.

Голова районної асоціації футболу Василь Якимишин зробив аналіз ігор попереднього сезону. У своєму виступі також відзначив досягнення в юнацькому та дівочому спорті, зосередив увагу на реалізації проектів «Відкриті уроки футболу» і успішних виступах районних команд «Карпати» (Кути) та «Сокільське» (Тюдів) у першості та чемпіонаті області, відповідно виборовши бронзові медалі.

Перемогу в чемпіонаті району з футболу достроково виборола футбольна команда «Зоря» з с.Рожнова. Срібними та бронзовими призерами стали ФК «Кремінь» з с. Пістиня та ФК «Лебедин» з с-ща Яблунова. Команди нагородили медалями та кубками відповідного рівня.

За підсумками чемпіонату й активну підтримку в розвиткові футболу на Косівщині багатьом лауреатам було вручено нагородні статуетки в таких номінаціях: кращий бомбардир — Тарасові Радишу («Зоря», Рожнів), 13 голів; кращий гравець — Андрієві Лукачуку («Кремінь», Пістинь); кращий півзахисник — Юрію Габораку («Лебедин», Яблунів); кращий захисник — Дмитрові Ганущаку («Кремінь», Пістинь); кращий воротар чемпіонату — Василеві Стеф’юку («Зоря», Рожнів).

Такі ж нагородні статуетки отримали в номінаціях: кращий тренер — Олександр Крутофіст, Дмитро Ганущак, Ігор Белей; активіст асоціації — Олександр Михлюк, Юрій Довбенчук, Ігор Сусак; кращий арбітр чемпіонату — Василь Грималюк, Євген Калинчук, Мирослав Грикуляк; ветеран асоціації — Микола Кушнірук, Володимир Чоборяк, Микола Бович.

Присутніх на урочистому заході нагородження учасників і призерів чемпіонату Косівського району з найщирішими побажаннями вітав заступник міського голови з гуманітарних питань Володимир Петричук. А працівники Будинку культури м. Косова подбали про святкове обрамлення цього заходу. Гарний настрій подарували спортсменам і всім присутнім — ведуча Оксана Шкрібляк, чудовим співом і гумором вітали їх Наталія Харчук, Андрій Соколов, Марія Сумарук, Василь Григорчук, Тетяна Бойчук.

Голова районної асоціації футболу Василь Якимишин подякував присутньому на заході директорові Косівського Будинку культури Василеві Звіздарику за надану можливість проведення урочистої церемонії та за чудові виступи володарів сцени.

Ігор Сусак.
«Гуцульський край», №31, 30.07.2021 року

Share