У Великому Рожині освятили новозбудований храм Української греко-католицької церкви

4 липня Преосвященний Владика Василій Коломийської єпархії УГКЦ з пастирським візитом відвідав с. Великий Рожин, де освятив новозбудований храм Святих Первоверховних Апостолів Петра та Павла.

На подвір’ї новозбудованого храму Владику зустрічали багатолюдний натовп вірян та адміністратор парафії, отець Дмитро Мішко.

Відбулася урочиста Архієрейська Літургія, яку очолив Кир Василій Івасюк у співслужінні зі священниками: протопресвітером Косівським о. Романом Іванюликом, отцями Андрієм Будзаком, Петром Дійчуком, Дмитром Щербатим, Романом Григорашем, Степаном Козаком та Юрієм Корпанюком.

Під час Божественної Літургії відбулося свячення на священника диякона Андрія, якого благословили на ревне служіння у с. Старих Кутах.

Звертаючись до нововисвяченого ієрея, владика Василій навчав: «Священник — це послідовник Христа, служитель Пресвятої Євхаристії, провідник парафії, дорученої єпископом. Він почув покликання, закінчив семінарію, а сьогодні отримав свячення й призначення на парафію. Йому залишилось гідно виконати свій священничий обов’язок».

У своїй проповіді до вірних владика Василій наголосив: «Храм — це місце живого спілкування з Богом, тому найщасливіший шлях у житті людини — це дорога до святині. Перебування вірних у храмі об’єднує у спільноту і провадить до Бога».

Опісля Преосвященний владика Василій подякував усім жертводавцям, які доклалися до будівництва храму, та нагородив їх грамотами. Також побажав їм: «Закликаю вас кожної неділі і свята йти до храму, бо це є дороговказом у житті людей. Й нагадую вам, що будова храму продовжується у ваших серцях».

Урочисте богослужіння відвідали Кутський селищний голова Дмитро Павлюк із дружиною Оленою, староста Великого Рожина Іван Сащук, депутати селищної ради Іван Гасюк і Микола Данилюк.

Пресслужба Кутської селищної ради.

Share