Наш земляк — на східному фронті

Роман Никифорак народився 10 травня 1996 році в м.Косові. З дитинства цікавився малюванням і музикою. Навчався у Косівській ЗОШ І–ІІІ ступенів №2. Закінчивши 9 класів, Роман вступив на навчання до Чернівецького коледжу будівництва та архітектури ЛНАУ на спеціальність «архітектор-дизайнер», але після першого курсу змінив напрямок на «механіку».

У 2016 році закінчив коледж, отримав диплом молодшого спеціаліста техніка-механіка з ремонту і експлуатації будівельних машин і кранів.

У 2016 році вирішив піти на строкову службу в Збройні Сили України. Прослужив 6 місяців і остаточно вирішив стати на захист нашої держави. У березні 2017 року підписав контракт з ЗСУ в Зенітному ракетному полку в місті Володимир-Волинському. Одружився з волинянкою, у них народився син.

Згодом служив у окремому полку зв’язку в місті Рівному. Незважаючи на юний вік, Роман не хотів залишатися у тиловій частині та перевівся на передову. Перший раз брав участь у бойових діях в населеному пункті Новотошківське Луганської області. Отримав позивний «Француз». Був кулеметником. Після ротації повернувся додому живий і неушкоджений.

Статус учасника бойових дій отримав у 2020 році, в населеному пункті Широкине Донецької області.

Сьогодні Роман перебуває у зоні проведення ООС, захищає незалежність України та спокій своїх співвітчизників.

Олег Ткачук,
командир роти вогневої підтримки.
«Гуцульський край», №28, 9.07.2021 року

Share