З любов’ю — до дітей

Кожна дитина — неповторна, наділена від природи унікальними здібностями, талантами та можливостями, а мистецтво, беззаперечно, є рушійною силою для становлення її творчого початку.

Саме такі діти, вихованці гуртків, студій, творчих учнівських об’єднань образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва Косівського центру дитячої творчості завітали до нас разом з педагогами, батьками, представниками міської ради, відділу освіти та мистецької школи для участі у відкритті щорічної виставки творчих робіт у світлиці музею «Дивосвіт».

Культорганізаторка Надія Кіт І розпочала захід із декламації вірша Максима Рильського про безмежний світ мистецтва під мелодійний супровід вразливої скрипки Зірки Романів — керівниці оркестру народних інструментів, що налаштувало всіх присутніх на позитивний настрій. Водночас на терасі відбувалися майстер-класи для гуртківців і дітей міста з паперопластики під керівництвом Світлани Корпанюк та ліплення з пластиліну у творчій майстерні Ліани Піроцької.

Оригінальні роботи учні виконували з великим захопленням, маючи можливість співати, ще й пританцьовувати під музичні ритми Максима Вацика, музакомпаніатора закладу. Орнаментальна композиція «З любов’ю, діти!», яку створили напередодні юні художники разом з керівниками Іванною Удудяк та Людмилою Харук з нагоди Міжнародного дня захисту дітей, по-справжньому заквітчала територію центру дитячої творчості та милує око косів’ян і гостей міста.

Цієї днини у нашому закладі було весело і гамірно, панувала творча та невимушена атмосфера!

У музейній світлиці лунали щирі слова з вуст Володимира Петричука — заступника голови з гуманітарних питань Косівської міської ради, Вікторії Панчак — головної спеціалістки відділу освіти і Романа Стеф’юка — директора Косівського фахового коледжу, які високо поцінували мистецький рівень виконання дитячих робіт і відзначили натхненну працю педагогів-наставників, які щодня відкривають таланти кожного окремого вихованця, надають можливість їм навчатися і творити, реалізовуватися й досягати успіху!

Краса і мистецтво довкола нас: колоритні та живописні малюнки, тематичні графічні композиції, традиційна і самобутня кераміка, текстильні оригінальні роботи, вироби з гончарної глини, пластиліну, різноманітні художні поробки гуртківців подивували всіх присутніх змістовністю, багатогранністю й професійністю виконання. Отже, мистецька експозиція творчих робіт вихованців гуртків образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва під назвою «Дивосвіт дитячих мрій і творчих злетів» закладу позашкільної освіти відкрита!

Далі настала урочиста мить нагородження працьовитих, обдарованих та успішних дітей! Разом із почесними гостями Людмила Харук — керівниця студії образотворчого мистецтва, Ліана Піроцька — керівниця гуртка «Народна керамічна іграшка», Любов Погрибенник — керівниця гуртків «Паперопластика» і «Початкове технічне моделювання», Іванна Удудяк — керівниця гуртків «Декоративно-ужиткове мистецтво» та «Образотворче мистецтво» відзначили кращих із кращих вихованців — переможців конкурсів, виставок, фестивалів районного, обласного, всеукраїнського та міжнародного рівнів.

Також отримали нагороди та подарунки вихованка театральної студії (керівниця Оксана Соколюк) і винахідливий радіотехнік (керівник Дмитро Бейсюк).

Насамкінець директор закладу Мирослав Соколюк під гучні оплески вихованців, батьків, педагогів і гостей свята запросив випускників 2020–2021 року до вручення свідоцтв про позашкільну освіту, які й надалі планують навчатися, творчо удосконалюватися і професійно зростати.

Радіємо і дякуємо Богу за те, що маємо можливість працювати з талановитими і творчими дітьми!

Людмила Харук,
методистка Косівського ЦДТ.

«Гуцульський край», №25,18.06.2021 року

Share