Звернення до голів органів місцевого самоврядування, керівників підприємств

Весняний призов на військову строкову службу не скасовано. У зв’язку з проведенням карантинних заходів терміни підготовчих заходів, пов’язаних з проведенням медичного огляду, було зміщено.

Звертаюсь до голів селищних, районних і місцевих органів влади, керівників ОСББ, керівників підприємств, установ та організацій, незалежно від форм власності, відповідально поставитись до організації та проведення весняного призову на військову строкову службу.

Згідно з постановою №921 Кабінету Міністрів України, органи місцевої влади на вимогу територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки забезпечують організацію та оповіщення призовників і військовозобов’язаних про їх виклик до територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки і забезпечення їх своєчасного прибуття (п.24 постанови КМУ №921).

Станом на сьогодні у територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки тривають підготовчі роботи для прийому громадян на призовних дільницях з дотриманням усіх необхідних санітарних норм для уникнення розповсюдження чи зараження призовників COVID-19.

Призов на військову строкову службу буде проводитись з дотриманням усіх карантинних вимог. Вже зараз починають надходити повістки для проходження юнаками медичного огляду, вивчення їх морально-ділових якостей і встановлення придатності до проходження військової служби.

Під час весняного призову планується організувати відправку юнаків до військових частин з квітня до кінця червня. Після прибуття у військові частини строковики будуть проходити двотижневу обсервацію.

На призовних дільницях буде забезпечено усі умови дотримання карантинних вимог: щоденна дезінфекція приміщень, антисептичні засоби для особового складу, засоби індивідуального захисту. Всім, кого будуть призивати до війська, робитимуть експрес-тести та ІФА-тести для виявлення можливого захворювання на COVID-19.

Хочемо запевнити усіх призовників та їхніх батьків, що під час призову буде дотримано усіх вимог. Статистика показує, що у Збройних Силах України ситуація із захворюванням на COVID-19 є найбезпечнішою у порівнянні з іншими сферами суспільного життя держави.

Юрій ГОЛУБ, військовий комісар.

Share