Кримінальний огляд

19 листопада о 15:24 год. надійшло повідомлення від начальника сектору реагування патрульної поліції Косівського відділу поліції про те, що в селі Пістині, у руслі річки Пістинька, невідомі особи незаконно добувають піщано-гравійну суміш. Слідчо-оперативна група виїхала на місце події, де встановила, що 62-річний місцевий мешканець незаконно добував піщано-гравійну суміш екскаватором ЮМЗ-6 і вантажив її на автомобіль ЗІЛ-131. Екскаватор та автомобіль вилучено. За фактом незаконного видобування піщано-гравійної суміші розпочато кримінальне провадження за ч.2 ст. 240 КК України.

20 листопада до Косівського відділу поліції із заявою звернулася 25-річна жителька району. Вона повідомила про те, що 16 листопада невідома жінка, перебуваючи у магазині, що в місті Косові, вкрала побутові речі на загальну суму 529 гривень. За фактом крадіжки розпочато кримінальне провадження за ч.1 ст. 185 КК України.

20 листопада до поліції звернувся 38-річний мешканець району, який повідомив, що в селі Пістині, неподалік АЗС, двоє невідомих чоловіків шляхом обману заволоділи його автомобілем «Зкосіа РаЬіа» на іноземній реєстрації. Зловмисники розрахувались за покупку автомобіля із заявником грошима з явними ознаками підроблення. За цим фактом розпочато кримінальне провадження за ч.1 ст. 199 КК України (виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, пересилання, ввезення в Україну з метою використання при продажу товарів, збуту або збут підроблених грошей, державних цінних паперів, білетів державної лотереї, марок акцизного податку чи голографічних захисних елементів).

21 листопада звернулася із заявою 39-річна жителька району. Вона повідомила про те, що під час розпивання спиртних напоїв між нею та її сусідкою виник конфлікт, під час якого сусідка відкусила ніс заявниці. За цим фактом розпочато кримінальне провадження за ч.1 ст. 125 КК України (умисне легке тілесне ушкодження).

21 листопада, о 21:55 год., до відділу поліції звернувся 23-річний мешканець району і повідомив про те, що в селі Пістині, біля магазину, під час конфлікту його побили невідомі. За цим фактом розпочато кримінальне провадження за ч.1 ст. 125 КК України (умисне легке тілесне ушкодження).

24 листопада на лінію «102» надійшло повідомлення від 24-річного жителя району про те, що в селі Кобаках, у власному житловому будинку, померла 46-річна жінка. Вона проживала сама, зловживала алкогольними напоями. Тіло жінки доставили в патолого-анатомічне відділення для проведення судово-медичної експертизи та встановлення причини смерті. За цим фактом розпочато кримінальне провадження.

24 листопада з районного підприємства «Райагроліс» надійшли матеріали про те, що в Кобаківському лісництві виявлено незаконну порубку трьох грабів і чотирьох дубів, загальною кубомасою 3,26 куб.м. Сума завданих збитків становить 36747 грн. За фактом незаконної порубки лісу розпочато кримінальне провадження за ч.1 ст. 246 КК України.

24 листопада до відділу поліції надійшло повідомлення про те, що у селі Уторопах, у лісовому масиві, 58-річний місцевий житель з власної необережності впав з дерева та помер до приїзду швидкої медичної допомоги. Чоловік заготовляв гілки хвойних дерев. Виліз на верхівку одного з дерев та, ігноруючи правилами власної безпеки, впав на землю з висоти приблизно 11 м, внаслідок чого помер на місці події. Тіло чоловіка доставили в патолого-анатомічне відділення для проведення судово-медичної експертизи та встановлення причини смерті. За цим фактом розпочато кримінальне провадження.

Косівський ВП ГУНП.

Share