Провели турнір з боксу

7–8 листопада у Косові вперше відбувся міжобласний турнір з боксу, присвячений першій річниці створення громадської організації «Спортивний клуб боксу «База».

Змагання провели з дотриманням відповідних санітарних і протиепідемічних заходів за участі семи команд боксерів із Косова, Кутів, Коломиї, Чернівців, Хмельницької та Чернівецької областей.

Міжобласний турнір з боксу відбувся у тісній і злагодженій співпраці тренерського складу, суддівської колегії та організаторів змагань. Спортивну гордість Косівщини відстоювали вихованці ГО «СКБ «База», яких тренує Роман Козьменчук, і вихованці Косівської ДЮСШ «Гірське орлятко», які набувають спортивних навичок у боксі під керівництвом майстрів спорту України Сергія Цикаляка та Дмитра Луцького.

У спортивному доробку юних боксерів, вихованців ГО «СКБ «База», такі спортивні досягнення:

  • І місце — Роман Урбанович, Влад Нагнибедюк, Володимир Гуцуляк, Богдан Оглоб’як, Роман Волошенюк;
  • ІІ місце — Денис Матейчук, Степан Марусяк, Володимир Босак, Денис Бейсюк;
  • III місце — Юрій Луканюк, Арсен Сіглер, Дмитро Оглоб’як, Назарій Мельничук.

Вихованці Косівської ДЮСШ «Гірське орлятко» мають такі здобутки:

  • I місце — Максим Босович, Олександр Кузменюк;
  • II місце — Данило Хаменушко, Валерій Кифорак, Влад Тарновецький, Артур Фірчук;
  • III місце — Роман Зазубик.

Переможців і призерів змагань нагородили грамотами та медалями, а кожну команду — пам’ятним кубком за сприяння сектору у справах молоді та спорту райдержадміністрації.

Грамотою сектору у справах молоді та спорту райдержадміністрації нагороджені Андрій Урбанович і Назар Дуленчук — за вагомий особистий внесок у розвиток боксу на Косівщині.

Хотілося б подякувати голові правління ГО «СКБ «База» Романові Козьменчуку, а також Андрієві Урбановичу, Назарові Дуленчуку, тренерам всіх команд-учасниць, суддівській бригаді та лікарю змагань за вдало проведений турнір, його високий організаційний рівень, за максимальне дотримання всіх санітарних норм у боротьбі із поширенням коронавірусної інфекції серед спортсменів.

За повідомленням сектору у справах молоді та спорту РДА.
«Гуцульський край», №46, 13.11.2020 року

Share