До уваги всіх виборців!

Відповідно до статей 19 та 20 Закону «Про Державний реєстр виборців» кожен виборець має право звернутися до відділу ведення Державного реєстру виборців для перевірки свого включення до Реєстру виборців, а також перевірити особисті персональні дані у ньому. Зробити це можна не тільки під час підготовки до вже призначених виборів, а в будь-який робочий день протягом усього року. Списки виборців для голосування формують на основі бази даних Державного реєстру виборців.

Вам варто приділити увагу перевірці своїх даних у ньому, якщо ви нещодавно: змінювали прізвище, ім’я чи по батькові; змінювали зареєстроване місце проживання; досягли повноліття і голосуватимете вперше.

Для здійснення такої перевірки необхідно прийти з паспортом громадянина України (або тимчасовим посвідченням громадянина України) до відділу ведення Державного реєстру виборців за місцем реєстрації місця проживання. Пам’ятайте, що згідно із законодавством обирати до органів місцевого самоврядування представників від певної територіальної громади мають право громадяни України, які на день проведення відповідних місцевих виборів: досягли вісімнадцяти років; належать до цієї територіальної фомади та проживають у межах відповідного виборчого округу (місце проживання зареєстровано на відповідній території).

Перевірити інформацію про своє включення до Державного реєстру виборців та свої персональні дані у ньому можна через «Особистий кабінет виборця» на офіційному сайті.

Перевірте, чи правильно вказані ваші дані в іменному запрошенні та попередньому списку виборців: прізвище, ім’я, по батькові; дата народження; місце народження; зареєстроване місце проживання; відсутність чи наявність позначки про постійну нездатність самостійно пересуватися.

У період дії карантину, в зв’язку із поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, рекомендуємо дотримуватися усіх норм і правил особистого захисту та безпеки.

Щодо консультації з питань зміни персональних даних, звертайтеся у відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Косівської РДА за адресою: м. Косів, м-н Незалежності, 11, II поверх, кабінет №15, тел.: 2-03-81.

Людмила Форгіль,
в.о. начальника відділу ведення Державного реєстру виборів апарату РДА.

Share