До уваги отримувачів житлових субсидій і пільг на оплату житлово-комунальних послуг

З 1 серпня 2020 року в Україні відкрито ринок природного газу для побутових споживачів, що надає можливість громадянам самостійно обирати постачальника газу.

Для розрахунку розміру житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг щомісяця органи соціального захисту населення отримують від виконавців послуг відомості про забезпечення громадян послугами та про розмір цін і тарифів на житлово-комунальні послуги і платежів за такі послуги, у тому числі постачання та розподіл природного газу.

Зазначені відомості отримують органи соціального захисту населення на підставі інформації від пільговиків та отримувачів житлових субсидій про набір отримуваних ними житлово-комунальних послуг, а також про дані підприємств — надавачів цих послуг (назва, код ЄДРПОУ, номер особового рахунка тощо).

Своєчасне надання громадянами інформації органам соціального захисту населення інформації про зміну виконавців житлово-комунальних послуг забезпечить актуальний і правильний розрахунок розміру житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг.

З метою своєчасного та в повному обсязі надання громадянам передбачених законодавством соціальних гарантій, звертаємося з проханням до пільговиків та отримувачів житлових субсидій у найкоротші терміни повідомляти органам соціального захисту населення про зміну виконавців житлово-комунальних послуг, зокрема постачальника природного газу для побутових потреб.

За повідомленням РДА.

Share