Відправили допомогу

Нещодавно в середовищі українських націоналістів був розповсюджений клич: «Соратнику потрібна допомога». Мова йшла про одного з луганських представників ВО «Свобода», якого жорстоко побили представники правоохоронних органів у сутичці під час фотовиставки «УПА. Історія нескорених».

У хлопця струс мозку, зламано ніс, пошкоджене око. Він переніс операцію, але потрібна ще одна. Великих коштів вимагає поточне лікування та реабілітація.

Реагуючи на цей заклик, Косівська районна організація ВО «Свобода» розпочала збір коштів. Протягом тижня в центрі міста свободівці розкладали партійний намет з інформацією про події у Луганську. Протягом цього часу вдалось зібрати 700 гривень.

Зрозуміло, що цієї суми буде недостатньо, але ми сподіваємось, що вона хоч трохи допоможе у лікуванні хлопця. Думаю, важливим буде сам факт того, що в такій важкій ситуації він не залишився один і може розраховувати на допомогу однодумців, і це незважаючи на ті економічні події, які зараз відбуваються у державі.

Значну частину коштів було отримано від симпатиків та членів ВО «Свобода», проте надзвичайно приємно, що більшість суми вдалось зібрати від простих перехожих.

Роман Матейчук,
голова Косівської РО ВО «Свобода»,
депутат районної ради

Share