Зовнішня торгівля товарами за cічень–листопад 2008 року

Головне управління статистики в області повідомляє, що обсяги експорту товарів суб’єктами зовнішньоекономічної діяльності Косiвського району за січень–листопад 2008 року склали 450,8 тис. дол. США, а імпорту – 676,7 тис. дол. США і порівняно з відповідним періодом попереднього року обсяги експорту зросли на 30,3%, а імпорту – у 4,5 рази. Сальдо зовнішньої торгівлі було від’ємним (–225,9 тис. дол. США).

Питома вага обсягів експорту підприємствами району в загальнообласних склала 0,06%, імпорту — 0,08% (за січень–листопад 2007р. — відповідно 0,03 та 0,02%).

Партнерами в зовнішній торгівлі товарами були нерезиденти з 16 країн світу.

Найбільші обсяги експортних відвантажень з району були направлені до Італії, Молдови та Російської Федерації. Основу експорту склала деревина і вироби з деревини, іграшки та ігри.

Провідну позицію серед джерел імпортних надходжень посідають країни Європи. Вагомими були обсяги надходжень з-за меж країни наземних транспортних засобів, крім залізничних, скла та виробів зі скла, полімерних матеріалів, пластмас, недорогоцінних металів та виробів з них, різних готових виробів.

Начальник Головного управління статистики
М. Колімбровський

Share