Уклонімося листоноші

Без кого неможливо тримати зв’язок з друзями, рідними, які за примхою долі опинилися у різних кінцях світу? Хто принесе нам, стареньким, немічним пенсію, повідомлення на грошовий переказ, а нерідко й ліки та продукти? Хто спричинить хвилю радості нашій малечі, вручаючи пакунок з смачними бабусиними гостинцями? І без кого б ми, дорогі наші читачі, не тримали б зараз цей номер «Гуцульського краю»?

Йдеться про працівників пошти, особливо про листонош.

Щоденно зустрічають на вулицях селища Кут листоношу Григорія Васильовича Бровчука.

Народився і виріс Григорій в хліборобській сім’ї в селі Джурові — чудовому куточку на Покутті. Від матері хлопець успадкував щире, ласкаве серце, доброту, чуйність, від батька (нині вже покійного) – наполегливість, любов до праці, людей, витримку. В школі вчився добре. Вдома допомагав старшому братові по господарству, бо батько з матір’ю від зорі до зорі працювали в колгоспі.

Після закінчення середньої школи Григорій вирішив продовжити навчання в одному із вузів міста Чернівців, але за певних причин став сумлінним робітником. Працюючи в лісокомбінаті, вболівав сам завжди за справу – роботу. В дружньому колективі полюбили цього стрункого, високого красеня, працьовитого, активного в усіх добрих ділах.

За роки праці в Кутському лісокомбінаті (1985 – 2001 рр.) його, як кращого робітника, неодноразово нагороджували грошовими преміями та грамотами. Тут, у цьому трудовому колективі, Григорій познайомився з майбутньою своєю дружиною Галиною. Живуть ось уже 20 років в мирі, шані і повазі, доброті і відданості. їхнє родинне щастя доповнилося народженням сина. Коли припинив свою діяльність Кутський лісокомбінат, сотні людей залишились без роботи. Григорій Васильович пішов працювати листоношею на першу дільницю Кутського відділення зв’язку, де трудиться десятеро працівників. Цим невеликим, але дружнім, працьовитим колективом керує уже 18 років Світлана Станіславівна Фецюк – чуйна, розумна і розсудлива людина. Більше половини його складу – ветерани праці.

Влившись в цей дружній колектив, Григорій Васильович з перших днів зарекомендував себе дисциплінованим робітником, чуйним товаришем, порадником. Ні у виконанні виробничих завдань, ні в культурі обслуговування він не відстає від ветеранів пошти, тому користується повагою у колективі і серед населення.

Протягом семи років він виконує і перевиконує доведений план. Та найбільшою заслугою Григорія є те, що він доброзичливо, з повагою і розумінням ставиться до людей. Не можна не оцінити його щиру працю в доставці періодики, продуктів харчування інвалідам, одиноким, перестарілим.

До Дня Конституції одного із кращих листонош не тільки області, а на рівні Міністерства зв’язку Григорія Васильовича нагороджено грамотою «Укр-пошта» та грошовою премією. Хочеться привітати нашого листоношу з цією високою нагородою та з професійним святом — Всесвітнім днем пошти, а також і всіх працівників пошти. Доземний вам уклін, дорогі наші листоноші, міцного здоров’я, достатку й злагоди вдома, легких доріг і більше хороших звісток, які викликатимуть щиру радість і у нас, і у вас.

Варвара Мерещук,
с. Старі Кути

Share