Срібло у спортсменів Косівщини

Нещодавно в Коломиї відбулись обласні фінальні сільські спортивні ігри, присвячені Олімпійським іграм в Пекіні, організовані спортивним товариством «Колос».

Наш район виборов право взяти участь в цих змаганнях майже в усіх видах програми, виборовши це право в ряді зональних змагань: армреслінг, гирьовий спорт, легка атлетика чоловічою волейбольною командою, жіночими баскетбольною та футбольною командами.

Першими перемогу здобули легкоатлети. На дистанції 3 км рівних не було Медведчуку Роману. Естафету чемпіонів підтримав Мосейчук Дмитро з с. Пістиня в надваговій категорії з армреслінгу.

Призерами ігор стали наші гирьовики — Ковалюк Дмитро виборов срібло, ветеран спорту Рабинюк Микола — бронзу. Призером ігор також стала чоловіча волейбольна команда з с. Рожнова, яка посіла III місце. Дещо нижче своїх можливостей виступила жіноча баскетбольна команда, зайнявши четверту сходинку.

Апогеєм ігор був фінальний матч жіночих футбольних команд, в якому взяли участь господарі та футболістки з Н.Березова. В упертій боротьбі наші дівчата довели, що вони одні з кращих в області, і в черговий раз завоювали титул чемпіонів, а в загальнокомандному заліку наша збірна посіла друге місце.

Це результат праці багатьох інструкторів фізичної культури і спорту сіл району, які чомусь в цьому році стали непотрібними і поповнили ряд безробітних.

Хто ж буде готувати сільських спортсменів та команди до наступних ігор?

Президія районної ради ФСТ «Колос» щиро вдячна тренерам та представникам команд, які підготували спортсменів до фіналу цих змагань: І.Рижуку — футбол (жінки), Р.Матейчуку та Ю.Андричу — волейбол (чоловіки), М.Рабинюку — баскетбол (жінки), І.Пліхтяку — гирьовий спорт та армреслінг, М.Оленюку — легка атлетика.

В.Якимишин,
голова районної ради ФСТ «Колос»

Share