Зустрілись жінки-чемпіонки

Кутчани і жителі навколишніх населених пунктів мали нагоду побачити гру кращих футбольних жіночих команд України і Румуни за підсумками 2007 року.

У програмі підготовки до змагань Євроліги вони провели два міжнародні товариські спаринги. Один з них відбувся 11 серпня на стадіоні «Авангард» селища Кут.

Прекрасна погода, чудовий газон футбольного поля дали можливість обом командам показати відмінний футбол. Але однак кращу гру продемонстрували чемпіонки Румунії, які виграли з рахунком 4:2. Це не дивно, адже в складі команди «Спортклуб» (Клуж) аж десять гравців національної збірної Румунії. А в наших землячок з «Нафтохімі-ка» (Калуш) тільки декілька гравців входять до збірної молодіжної команди України, бо після закінчення торішнього чемпіонату, «На-фтохімік» залишили аж вісім кращих футболісток. Вони пішли у більш фінансово забезпечені клуби — «Легенду» (Чернігів) та «Іллічівку» (Маріуполь).

Тепер калуська команда майже повністю комплектується вихованками з Калуша та нашої області. Але ми надіємось, що наші землячки ще зуміють добре підготуватися до змагань Євроліги, які проходитимуть у вересні в Польщі.

М. Кушнірук,
голова правління
ФК «Карпати» (Кути)

Share