Наметовий екологічний табір «Зелений легіон»

Вихованці Косівського районного Центру дитячої творчості цього року відпочивали у наметовому екологічному таборі «Зелений легіон», розташованому біля Садиби Святого Миколая, що на території Національного природного парку «Гуцульщина».

І хоча дощова погода першого тижня не давала змоги провести екскурсії та походи, педагоги Центру творчо підійшли до організації життя дітей — програма табору була насичена цікавими іграми, розвагами, змістовними навчальними заняттями.

Дітям запам’яталися лекції і бесіди на теми: «Біорізноманіття НПП «Гуцульщина», «Фауна НПП «Гуцульщина», «Червонокнижні види рослин на території Парку», «Стан лісових ресурсів», екскурсії в музеї природи, до кімнати новорічно-різдвяної іграшки, практичні заняття, майстер-класи у творчій лабораторії Садиби Святого Миколая, екскурсії еколого-пізнавальною стежкою «На гору Клифа», відпочинок на річці Пістиньці, які провели педагоги ЦДТ та працівники Парку. Співпраця Косівського РЦДТ та Національного природного парку

«Гуцульщина» вже має свою історію, адже наметовий екологічний табір для наших вихованців діяв і в попередні роки. Вихованці та педагоги Косівського РЦДТ вдячні відділу освіти, дирекції та працівникам НПП «Гуцульщина» за сприяння в організації роботи табору «Зелений легіон».

Мирослава Камінська,
методист Косівського РЦДТ

Share