Жодна копійка не потрапить до рук шахраїв

Контрольно-ревізійне управління в Івано-Франківській області контролюватиме владу всіх рівнів, аби гроші, виплачені людям на ліквідацію стихії, потрапили до постраждалих і були розподілені справедливо.

Стихія, яка вирувала на Прикарпатті 23-27 липня, завдала мільярдних збитків як державі загалом, так і нашим краянам зокрема. Уряд і влада на місцях не залишилися осторонь цієї проблеми. На потреби постраждалих від повені Уряд виділив 6 мільярдів гривень. На допомогу залучили бюджети обласних і місцевих рівнів. Тисячі гривень благодійної допомоги перерахували як сусідні області, так і області східних регіонів, просто небайдужі люди. Вся країна допомагає, чим може.

Станом на 11 серпня перераховано на рахунок фінансового управління РДА з державного бюджету та місцевих бюджетів 12 млн. 812 тис. грн. та на рахунок Косівської РДА надійшло благодійних внесків на суму 1 млн. 350 тис. грн. Тепер контрольно-ревізійне управління буде робити все можливе для того, аби ця допомога дійсно потрапила до рук тих, хто її потребує.

Працівники КРУ не допустять нецільового використання бюджетних та благодійних коштів, гуманітарної допомоги, виділених на ліквідацію наслідків повені. Допомога надаватиметься адресно, тож кожен з вас може допомогти нам попередити несправедливість. Працівники контрольно-ревізійного управління слідкуватимуть не лише за вчасністю і повнотою виплати коштів, але й за присвоєнням відповідної категорії постраждалим.

Тож, якщо вам стануть відомі факти зловживання під час розподілу, виділення чи використання допомоги для усунення наслідків повені, повідомте нас за телефоном довіри КРВ в Косівському районі (2-48-43), КРУ в області — 8 (0342) 55-21-26.

П. Сербалюк,
начальник КРВ
в Косівському районі

Share