День молоді

День молоді — одне із найулюбленіших свят наших краян. Із задоволенням його святкують люди різного віку, бо, як сказав мудрець, всі ми родом з юності, і в душі до глибокої старості залишаємося молодими.

На новозбудованій літній естраді біля Народного дому 29 червня відбулося справжнє свято молодості й таланту. Косів’яни і гості міста мали змогу ще раз зустрітися у той день із переможцями й лауреатами фестивалю «Яблуневий цвіт» — танцювальними колективами та вокалістами не лише Косівщини, але й Верховинщини, Коломийщини, Надвірної та Калуша.

Заступник голови райдержадміністрації М. Васкул, привітав усіх зі святом. А потім присутні серцем торкнулися прекрасного світу духовної музики: перед ними виступив гурт «Скеля», який створили студенти Івано-Франківської теологічної академії та Духовної семінарії ім. св. Йосафата.

Гарячими аплодисментами гості та учасники свята вітали о. Р. Іванюлика, який обіцяв своїм парафіянам святковий сюрприз. Він дійсно заінтригував усіх, коли зі студентським другом о. Романом дуетом чудово виконав пісню. Це приємно вразило присутніх.

Наближався вечір, а людей біля літньої естради ставало все більше. Свої пісні виконувала лауреатка фестивалю «Червона рута» Христина Салига, співав гурт «Попіл». А до літньої естради підходило все більше людей середнього віку — фанатів гурту «Гуцули». Цьому рокфольк-ансамблю наступного року виповниться 40 років. Тому з таким ентузіазмом музиканти готувалися до свята, повторювали пісні, які принесли їм славу, розучували нові.

Бурхливі аплодисменти були їм нагородою за вміння протягом стількох років зберегти свій гурт і не втратити своєї самобутності.

Я. Тимофійчук.

Share