Турбуємось про родини Героїв

Відповідно до рішення виконкому Кутської селищної ради від 23 травня 2024 року № 75 «Про оздоровлення членів сімей полеглих захисників України, зниклих безвісти та сімей поранених військовослужбовців, які захищають Україну від військової агресії російської федерації у закладах оздоровлення та відпочинку в Івано-Франківській області в населених пунктах, віднесених до категорії гірських» у період з 09 по 14 червня 2024 року оздоровилися члени сімей полеглих захисників України та зниклих безвісти військовослужбовців Кутської селищної територіальної громади.

Родини гостинно прийняв один з найкомфортабельніших готелів Івано-Франківщини – «WELLLAND», що у місті Яремче. Для них наші партнери підготували комфортне перебування, цікаве дозвілля та смачне харчування.

Завдяки чудовому розташуванню комплексу «WELLLAND», під супроводом гіда Сергія, вдалося організувати прогулянки з видом на Карпатську місцевість. Здійснили похід на місцеву гору Маковиця та водоспад Пробій. Побували в Гедзьо – парк легенд. Відвідали етнопарк «Гуцул Ленд», який знаходиться у Буковелі та є етнографічним комплексом просто неба, де можна почути історії з життя та побуту горян Українських Карпат та побачити на власні очі, як у природних умовах проживають свійські, екзотичні та дикі тварини.

Всі заходи стали можливими у результаті злагодженої співпраці Кутської селищної ради та адміністрації готелю «WELLLAND».

Наші партнери дарували своє тепло і турботу, загалом, працювали над тим, щоб рідні наших захисників, які змушені важко переживати біль утрати змогли відновитися емоційно та фізично.

Щиро сподіваємося, що оздоровча програма забезпечила цікаве дозвілля для всіх відпочиваючих, а позитивні враження допомогли відволіктися від своїх звичних буднів.

Відпочинок організований відповідно до Програми соціального захисту населення Кутської селищної ради.

Share