У Космачі святкували День художника

Спершу зібралися на території музейного комплексу «Бутинар». Відкриття свята почалося з вітального слова голови Космацької ТГ Дмитра Мохначука.

Там було добре, там було цікаво, там можна було бачити майстрів пензля, гончарства, кушнірства. Там блищали очі у наших дітей, які творили власну історію.

Друга частина святкувань проходила у Космацькій школі мистецтв, де була чудова святкова атмосфера. Там можна було побачити роботи учнів та викладачів на попленерній виставці. А потім був незабутній концерт, в якому взяли участь учні школи та їхні викладачі.

Варто подякувати за особисте вболівання Ганні Палійчук — директорці школи мистецтв, викладачам та їхнім вихованцям — за проведення свята.

У ньому взяли участь: бібліотека с.Космача, педагогічний коледж м.Коломиї, Андрій і Марія Бойчук (кераміка), Юрій Поляк (кушнірство), Микола Яцурак (художник з м.Коломиї), Люба Поворозник (художниця з М.Тернополя), Брустурівський ліцей, Прокуравська гімназія, Топузяк Юрій (Школа мистецтв), Ольга Бодруг (Космацький ліцей ім. Омеляна Ковча), Космач-Завоєлівська гімназія, Космач-Банівська гімназія, художниця Марія Томен.

У спільній праці завжди результат позитивний.

Василь Книшук, с. Космач.
«Гуцульський край», №42, 15.10.2021 року

Share