Віддали життя за Україну

Війна забирає найкращих, тих, хто усім серцем любив свою країну, вірив у її світле, мирне майбутнє…

Знову великий біль і смуток прийшли у Кутську громаду. З глибоким жалем у серці повідомляємо, що ми втратили ще одного відданого Захисника України.

Обороняючи кордони рідної землі від російських загарбників поблизу населеного пункту Старомайорське, що на Донеччині, 11 грудня 2023 року загинув житель селища Кутів, молодший сержант Михайло Михайлович ГЛІБЧУК, який народився 25 жовтня 1972 року. Михайло був стрільцем-снайпером III механізованого відділення 2-го механізованого взводу механізованої роти.

Героя не дочекалися двоє синів, донька, дружина, родина, друзі, побратими, рідний край.

 

У Яблунівську громаду в ці дні надійшли аж дві болючі звістки. З глибоким сумом і скорботою сповіщаємо про непоправні втрати.

Захищаючи Україну від російських окупантів 14 грудня 2023 року загинув Микола Миколайович КІЩУК (народився 4 липня 1976 року, житель селища Яблунова).

Служив головним сержантом, командиром відділення бронетанкової техніки 10-ї Окремої гірсько-штурмової бригади.

У Героя залишилися дружина і двоє дітей.

 

У бою за Україну ще у перші дні повномасштабної війни, у березні 2022 року, біля міста Маріуполя загинув наш земляк Ярема Святославович ПЕРЦОВИЧ, 1972 року народження, уродженець с.Середнього Березова, старший сержант прикордонної служби, обслуги протитанкових ракетних комплексів швидкого реагування Східного регіонального управління. Майже через два роки прах Героя нарешті спочине у рідній землі. Попрощається з сином мати.

Ми сумуємо разом з рідними та низько схиляємо голови перед Героями.

Вічна слава захисникам України, які віддали життя за нашу державу і український народ! Вони були і назавжди залишаться прикладом мужності, патріотизму, відданості, героїзму для всіх поколінь.

Світла та вічна пам’ять Героям!

Кутська і Яблунівська селищні громади.

Share