Поїхав Миколай на фронт

Напередодні Дня святого Миколая та Дня ЗСУ у громаді церкви святого Володимира Великого та прп. Антонія Падевського ПЦУ с-ща Кутів відбулася благодійна акція на підтримку ЗСУ. Благодійний проект об’єднав добродійників, меценатів і людей із чуйним серцем у зусиллях допомагати воїнам ЗСУ задля перемоги над лютим ворогом — московитами.

Організатором і наставником доброчинного дійства були о.Михайло Будзан, імость Галина, Олена Москалюк і Надія Чекалюк. До збору коштів і продуктів долучилися всі небайдужі парафіяни, підприємці Кутів, Косова і с. Черганівки.

Зібрано 13000 грн, за які придбали речі на запити військових частин: шкарпетки — 110 пар, підштанники, підстилки для взуття — 157 пар, мишоловки — 200 штук. Від церкви передали килими, паласи.

Активно підтримали доброчинну акцію: пасічник з Косова Микола Балаш — передав 10 літрових банок меду, Лідія Ярич з Черганівки — 100 упаковок печива.

Щиро дякуємо всім підприємцям селища Кутів, а особливо — Іванові Рильчуку, Михайлові Глібчуку, Дмитрові Звєрєву, Тетяні Узюмовій, І. Маковійчук, магазину «Стефайно», С.Таргаєвій, Уляні Трачук, Тарасові Липкалюку і Ярославові Бойчуку, який передав ЗО банок каші з м’ясом та 10 літрових відерець смальцю. Бійцям на фронт повезли також 10 кг сала, 150 упаковок солодощів, сухофрукти, фрукти, цукерки.

Тепло своїх сердець передали воїнам діти з недільної школи «З Богом у серці», її веде о. Микола Будзан, а також — вихованці Кутської художньої школи ім. І. Брошкевича, які передали малюнки і обереги-ангелики.

Церковний комітет щиро дякує волонтерові Володимиру Угринюкові за активність і жертовну працю, а також велика подяка за допомогу й підтримку всім, хто долучився до благодійної акції. Вдячні кожному доброчинцю за чуйне серце, за віру, небайдужість і всебічну підтримку. Все для наших найдорожчих — воїнів-захисників України!

Наша сила — в єдності! Разом — до Перемоги!

Олена Москалюк,
вчителька, пенсіонерка.
«Гуцульський край», №50, 15.12.2023 р.

Share