Відбувся турнір з баскетболу серед шкіл Косівщини присвячений пам’яті герою України Олександра Кошака

24 листопада у Косівському ліцеї №1 ім. Я.Мудрого відбувся турнір з баскетболу серед ЗЗСО Косівської міської ради присвячений пам’яті герою України Олександра Кошака.

На урочистому відкритті голова Косівської міської ради Юрій Плосконос привітав учасників змагань та щиро подякував Галині Степанівній — мамі Олександра Кошака за сина, героя, який у перші дні повернувся на Україну і пішов захищати її цілісність і незалежність.

У змаганнях прийняли участь 6 коман, які були поділені на дві групи, де змагалися за коловою системою.

Результати групи А:

  1. Косівський ліцей №1 ім. Я.Мудрого
  2. Пістинський ліцей
  3. Косівський ліцей ім. І.Пелипейка

Група Б:

  1. Яворівський ліцей “Гуцульщина”
  2. Косівський ліцей №2 ім. М.Павлика
  3. Старокосівський ліцей

У фінальній частині 2 місця групи змагалися за 3-4 місце, а 1-ші за 1-2 місце.

За 3-4 місце у напруженій боротьбі за кожне очко, як на гойдалці вириваючись вперед то одна то друга команда проходив цілий матч. І тільки на останніх хвилинах учні Косівського ліцею №2 ім. М.Павлика зуміли вирвати перемогу у 2 очка у ліцеїстів з с. Пістинь. А от у фінальному поєдинку господарі майданчику Косівського ліцею №1 вже з перших хвилин вдалими масивними штурмами впевнено вирвалися вперед і на протязі цілої гри тільки нарощували перевагу над суперниками з Яворівського ліцею «Гуцульщина» та довели матч до перемоги.

Переможців та призерів було нагороджено кубками, медалями та комплектом ігрової форми, а усі команди отримали баскетбольні м’ячі, щоб в майбутньому могли відточували свою майстерність.

Кращим гравцем турніру було визнано учня Косівського ліцею №1 ім. Я.Мудрого Гарячого Артура.

Косівська ДЮСШ “Гірське орлятко”

Share