Відправили на Херсонщину

У районі зібрали 16 тонн гуманітарного вантажу.

Події, що відбуваються на Херсонщині, згуртували мешканців Косівського району. На заклик голови Косівської РДА — начальника районної військової адміністрації Наталії Кучми допомогти людям, які потерпіли внаслідок підриву греблі на Каховській ГЕС, зголосилося багато добродійників.

Спільними зусиллями небайдужих людей на Косівщині зібрали 16 тонн допомоги на потреби цивільного населення у деокупованих містах і селах затопленої області.

«Це ті речі, в яких люди відчувають гостру необхідність саме зараз: питна вода, продукти харчування, одяг і медикаменти. Допомогу вдалося зібрати надзвичайно оперативно. Вантаж вже сформували та відправили», — розповідає очільниця виконавчої влади району Наталія Кучма.

До збору допомоги долучилися Косівська, Космацька, Кутська, Рожнівська та Яблунівська територіальні громади, Косівська районна військова адміністрація, КНП «Косівська центральна районна лікарня», Косівсько-Верховинський міжрайонний відділ ДУ «Івано-Франківський центр контролю та профілактики хвороб МОН України», НПП «Гуцульщина», ДП «Кутське лісове господарство», Косівський інститут прикладного та декоративного мистецтва ЛНАМ, Косівський відділ головного управління Держпродспоживслужби, районний відділ головного управління ДСНС в області, районний відділ ГУНП в області, Косівський ліцей №1 імені Ярослава Мудрого, Косівський центр дитячої творчості.

22 червня від Косівського району до Калинівської територіальної громади Херсонської області привезли дві тонни допомоги. 14 тонн вантажу відправили до Івано-Франківська, звідки доставка на Херсонщину здійснюватиметься централізовано.

«Щиро вдячна всім за оперативність. Дякую за небайдужість та підтримку потерпілих. Нехай добро повертається до всіх сторицею», — подякувала благодійникам Наталія Кучма.

За повідомленням Косівської РВА.
«Гуцульський край», №26, 30.06.2023 року

Share