Слова подяки — для найдорожчих

У другу неділю травня, коли все навкруги розквітає, в Україні відзначають День матері. У цей день ми висловлюємо свою вдячність матусям за життя, любов і турботу. Але, на превеликий жаль, вже вдруге ми святкуємо його в час великої війни.

Привітати найдорожчих матусь, бабусь зібралися і пістинчани в місцевому Будинку культури.

Розпочала свято Ірина Слюсарчук — учениця 11-Б класу Пістинського ліцею, яка розповіла притчу «Ангел на землі».

Ведуча Соломія Самаковська згадала історію відзначення цього свята, подякувала нашим захисникам і захисницям за можливість зібратися у цей день. Також закликала присутніх вшанувати хвилиною мовчання усіх, хто віддав своє життя за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Слово надали директору Пістинського ліцею Василеві Лавруку. Він щиро подякував усім матерям за виховання діточок. А особливо висловив низький уклін і велику шану матерям, чиї сини та доньки захищають Україну.

У заході взяли участь учні Пістинь-Царинської гімназії, учнівські танцювальні (худ. кер. Христина Курилич) та вокальні ансамблі Пістинського ліцею, які виступали під супровід учителя музичного мистецтва Ігоря Стефанка. Жіночий квартет «Зґарда» душевно виконав пісню «Мамина коса». У концертній програмі звучали композиції, присвячені найдорожчим людям, — матерям.

На завершення свята свою любов матусям висловили наймолодші учасники дійства. Після чого всі присутні з піднесеним настроєм повернулися додому.

Текст Іванни Слюсарчук.
«Гуцульський край», №20, 19.05.2023 року

Share