Косівщина пишається своїми героями

Військовослужбовець з села Пістиня Петро Якимишин отримав почесний нагрудний знак «Сталевий хрест» від Головнокомандувача Збройних сил України, генерала Валерія Залужного.

Цю нагороду молодшому сержантові вручили за особисту мужність і самовідданість, проявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, за вірність військовій присязі.

Петро пішов захищати Батьківщину з перших днів повномасштабної війни. До цього в армії не служив, військового та воєнного досвіду не мав узагалі. Згідно з чинним законодавством мобілізації він не підлягав за сімейними обставинами, мав повне право залишатися вдома. Але пістинчанин не зміг стояти осторонь: добровільно вступив до лав Збройних сил України Г вже після двотижневих військових навчань потрапив на фронт.

Служить у 25-й десантно-штурмовій бригаді. В умовах бойових дій наш земляк проявив мужність, відвагу та ініціативу.

Бригада, в якій він воює, визволяла Харківську область. В умовах жорстоких бойових дій Петро разом зі своїми побратимами неодноразово дивилися смерті у вічі. Вони одні з перших виганяли рашистів з Балаклії, Червоного Лиману, Ізюму.

Вдома героя з перемогою чекають кохана дружина Христина і двоє маленьких діточок, які пишаються своїм чоловіком і татусем.

Іванна Слюсарчук.
«Гуцульський край», №7, 17.02.2023 року

Share