Різдвяна зустріч волейбольної родини

Вже традиційно 9 січня у Рожнові збираються усі покоління, які колись грали і тепер грають у волейбол. Бо наше село має давні волейбольні традиції і славну спортивну історію.

Найбільш гучно Рожнів про себе заявив 35 років тому, в далекому 1987 році, коли дівчата з сільської школи на чолі з тренером Петром Петровичем Погребенником стали срібними призерами України під егідою Всеукраїнського ФСТ «Колос». Вони тоді обіграли по черзі команди з міст Києва, Луганська, Чернівців, і тільки в фіналі поступились волейболісткам з Одеси.

Після цього команди хлопців і дівчат, яких тренували Микола Миколайович Томей, Григорій Петрович Погребенник, Мирослав Михайлович Андрійчук, Іван Федорович Миронюк, неодноразово ставали чемпіонами області, але на всеукраїнському рівні повторити успіх попередниць так нікому і не вдалося.

З 2006 року було проведено 15 чемпіонатів району з волейболу серед чоловічих команд. Команда Рожнів-1 ставала чемпіоном району 12 разів, команда Рожнів-2 здобувала першість два рази.

ВК «Рожнів» постійно бере участь в обласному чемпіонаті, а в 2011 році рожнівчани стали чемпіонами області у першій лізі. Цього року дві команди дівчаток «Рожнів» і «Кобаки» братимуть участь у чемпіонаті області «Дитяча ліга».

Під час цьогорічного різдвяного спортивного заходу збирали кошти на потреби ЗСУ, бо тільки завдяки нашим мужнім захисникам маємо можливість проводити такі зустрічі. Вдалось зібрати 16315 грн.

А також того дня були: спільна коляда, дитячий вертеп, конкурс для вболівальників, цікаві ігри, подяки тренерам, безліч позитивних емоцій, теплі розмови і зустрічі з давніми знайомими.

Переміг, як завжди, волейбол.

Роман Матейчук.
«Гуцульський край», №2, 13.01.2023 року

Share