Низький уклін і шана вам, захисники!

У Рожнівському ліцеї «Гуцульщина» імені Федора Погребенника захисники України зустрілися з учнями 10–11 класів. Відкрила захід директорка ліцею Олена Радиш.

Учні зустріли воїнів ЗСУ з хлібом і сіллю, патріотичними піснями та віршами. Того дня у школу завітали Роман Матейчук, Едуард Рибак, Григорій Мацко, Ігор Липко, Василь Бойко. Дорогих гостей присутні вітали стоячи і гучними аплодисментами.

Під час зустрічі учні дізналися багато нового і цікавого. Гості намагалися в доступній формі розказати про свої солдатські будні, про те, як йшли в наступ і оборонялися, про солдатську дружбу. У цих розповідях були і страшні реалії війни, і жарти. Воїни закликали старшокласників бути сміливими і мужніми, не боятися військової служби.

Щирі слова подяки героям за вірність, служіння Україні та її захист висловила директорка Олена Радиш, педагоги ліцею.

Наприкінці зустрічі учні щиро подякували воїнам за те, що вони, не шкодуючи власних життів, захищають мир і спокій українців, боронять рідну землю від нападників. Героям передали малюнки та листи від учнів ліцею. Хвилиною мовчання присутні вшанували і воїнів-земляків, які «душу й тіло поклали за нашу свободу».

Учні 11-А класу вручили військовим прапор України. Його підписав кожен воїн, що прийшов на зустріч. Коли дивишся на прапор з їхніми підписами, розумієш, що ці люди сьогодні пишуть історію нашої Батьківщини.

Після основної частини заходу ліцеїсти запросили гостей до неформального спілкування за горнятком чаю, яке супроводжувалося розмовами, жартами та запитаннями від учнів.

Горді, що маємо таких земляків. Залишайтеся здоровими, живіть під мирним небом, повертайтесь живими! Низький уклін і шана вам, наші захисники!

Рожнівський ліцей «Гуцульщина» імені Федора Погребенника.

Share