Військова служба за контрактом!

Ми продовжуємо боротьбу. Стань частиною Збройних сил України!

Косівський районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки запрошує на військову службу за контрактом у Збройних силах України.

Переваги військової служби за контрактом:

  1. Під час укладання першого контракту виплачується одноразова грошова винагорода: особам рядового складу — 8 розмірів прожиткового мінімуму (20064 грн.); особам сержантського і старшинського складу — 9 розмірів прожиткового мінімуму (22572 грн.).
  2. Отримання підйомної допомоги в розмірі місячного грошового забезпечення на військовослужбовця і 50% місячного грошового забезпечення на, кожного члена сім’ї, який переїжджає з ним.
  3. Можливість кар’єрного росту та гарантоване підвищення щомісячного грошового забезпечення під час просування по службі.
  4. Можливість навчання. Військовослужбовці, які проходять військову службу за контрактом, мають право навчатися без відриву від військової служби у вищих військових та інших навчальних закладах.
  5. Гарантована щорічна основна відпустка та відпустки за сімейними обставинами.
  6. Безоплатна кваліфікована медична допомога.
  7. Вирішення житлового питання. Взяття на квартирний облік. Компенсація витрачених коштів за піднайом житла.
  8. Пенсійне забезпечення значно вище, ніж у цивільному секторі, та можливість його отримання за вислугою років.
  9. Соціальний захист сімей військовослужбовців.
  10. У разі участі в бойових діях — отримання статусу «учасник бойових дій» та пільг відповідно до чинного законодавства.

Більш детальну інформацію можна отримати за телефонами: (067) 7868700 — Мирослав Гуцуляк, (096) 8616020 — черговий Косівського РТЦК та СП або за адресою: с. Старий Косів, вул. Девдюка, 2д.

Долучайся до команди професіоналів — зроби свій внесок у нашу спільну Перемогу!

Косівський РТЦК та СП.

Share