Воїн-росомаха з Косівщини воює на передовій

Він залишив вдома дружину з двомісячною донечкою. Воїн з Косівщини із позивним «Том» захищає державу від окупантів у 68-й окремій єгерській бригаді ім. Олекси Довбуша.

«До війни я був дорожником, будував українські дороги та мости. Тому зараз особливо боляче бачити, як рашисти їх знищують. З тих пір тримаємо оборону і лупимо москалів», — зітхає воїн.

«Том» пригадує випадок, коли прийшов з позицій у бліндаж, щоб відпочити. Тільки приліг, як відчув приліт з ворожого танка. «Осколок розміром у пів долоні пролетів повз мою голову і вдарився об стінку бліндажа. Бог тоді мене уберіг», — каже росомаха і додає, що з часом до всього звикаєш, навіть до постійних обстрілів.

На думку «Тома», росія зробила фатальну помилку, почавши повномасштабне вторгнення на нашу землю: «Вони це зрозуміють, коли зазнають повного краху, але тисячі загиблих людей це вже не поверне».

Після перемоги наш герой хоче пройтися з побратимами парадом по Хрещатику. А потім візьметься за відбудову знищеної інфраструктури. Він упевнений, що росіяни не тільки мають відшкодувати усі завдані Україні збитки, а й працювати різноробами на будівництві. Це буде початком спокутування їхньої вини.

ПІК (Прикарпатська інформаційна корпорація).

Share