Діти хочуть миру!

З нагоди Міжнародного дня миру учні та вчи­телі Пістинського лі­цею провели благодійний ярмарок «Ми хочемо миру».

У зв’язку з тим, що навчання відбувається у змішаній формі, ярмарок провели у два етапи. Перший проходив у спортивному залі, другий — на подвір’ї ліцею.

Кожен клас мав торгове місце. Учні цікаво оформили свої столи, на яких красувалися домашня випічка, фрукти, бутерброди, ви­роби з сиру, лимонади та багато іншого. Діти разом з батьками і вчителями проявили креативність і створили неймовірну ат­мосферу. В ярмарку взяли участь усі класи. Діти із задоволенням купували смаколики.

У молодших класах до участі в ярмарку долучилися батьки, а учні старших класів продавали та рекламували свій товар самостійно. Особливо виокремився 10-й клас (керівник Наталія Лаврук), який створив атмосферу справжнього гуцульського коло­риту. Також оригінальними були учні 2-Б класу (керівник Ганна Ганущак) і учні 5-Б класу (керівник Оксана Мосейчук).

Під час першого етапу яр­марку зібрали 13500 гривень. На другому етапі учні вторгували — 15118 грн. Загальна сума стано­вить 28618 гривень.

Всі зібрані кошти передадуть для потреб воїнів-пістинчан, які зараз воюють на передовій.

— Дирекція школи щиро дя­кує за активність, ініціативність і підтримку усім батькам та учням, які долучилися до благодійності. Адже благодійність — це можли­вість зробити хорошу справу, а в цьому випадку, підтримати на­ших захисників, — сказав дирек­тор ліцею Василь Лаврук.

Іванна Слюсарчук.
«Гуцульський край», №39, 30.0.2022 року

Share