Хочете отримати мікрогрант — зверніться до служби зайнятості

Станом на 6 вересня 2022 року Державний центр зайнятості прийняв позитивне рішення щодо 35 заявників, які будуть здійснювати підприємницьку діяльність на Прикарпатті та створять 66 нових робочих місць.

Якщо ви також маєте ідею щодо розширення або започаткування власної справи, але не можете самостійно скласти якісний бізнес-план, зверніться до Івано-Франківського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості, який пропонує вам пройти навчання з написання бізнес-плану, що відповідатиме усім вимогам програми «єРобота: своя справа».

Всього за 8 годин кваліфіковані фахівці центру допоможуть вам розібратися у тонкощах бізнес-планування, нададуть усю необхідну інформацію щодо недопущення помилок при реалізації вашої бізнес-ідеї та навчать складати якісний бізнес-план.

За більш детальною інформацією щодо можливості проходження навчання зі складання бізнес-плану звертайтесь за номерами телефонів (050) 8238969 та (067) 7269388.

Також нагадуємо, що Івано-Франківський обласний центр зайнятості двічі на тиждень, у вівторок та п’ятницю о 10:00 год., проводить онлайн-консультування у рамках реалізації державної програми «єРобота» щодо отримання мікрогранту на створення або розвиток власного бізнесу.

Івано-Франківський обласний центр зайнятості.

Share