Лист-прохання з фронту: потрібна мобільна вулканізація

Привіт, друзі!

Хочу вам розказати про одну ідею комбата, що підвищить живучість «бойових конячок», від яких залежить ефективність нашої роботи з дерашонацифікації і дерашомілітаризації.

Дуже велика проблема для нас — регулярно пробиті шини внаслідок постійних обстрілів. Ми цінуємо вашу допомогу, завдяки якій у нас є «бойові конячки» і, незважаючи на всі ризики, максимально стараємося зберегти їх. На передовій не завжди виходить зняти шини та повезти їх до майстра на вулканізацію. Найближча робоча вулканізація розташована за 20–30 км, а деколи — і за 50–70 км. Залишити авто на місці обстрілу без шин — це хороша ціль для рашиських безпілотників, які доволі швидко наведуть туди арту.

Для прикладу, опублікую фото з однією «бойовою конячкою», котру ми змогли евакуювати в більш безпечне місце, звідки її відвезли на капітальний ремонт.

Наш комбат знайшов рішення, яке може допомогти зберігати мобільність нашого батальйону, і це — мобільна вулканізація. У Європі та у великих містах України є такі пересувні майстерні з ремонту шин. Придбати вже готову спеціалізовану мобільну майстерню — дуже великі кошти, навіть якщо найти вживану. Тому ми вирішили спробувати облаштувати її самі.

Основа для мобільної вулканізації у нас уже є — «Спринтер», який пригнали з Литви. Тепер залишилось придбати обладнання: генератор, обладнання для розбортування коліс, компресор і необхідні інструменти для шиномонтажу та ремонту шин. Орієнтовна сума коштів, яких не вистачає для облаштування мобільної вулканізації, 2500–3000 доларів США.

У нас є перевірені часом волонтери, які допомагають у придбанні автомобілів та іншого для нашого 108 ОГШБ. Будь-яка посильна для вас сума пожертви зможе допомогти нам зробити мобільну вулканізацію для нашого батальйону.

Номер карти ПриватБанку — 4441114426538813 (Капля Назар Ігорович)
Разом — до Перемоги! Дякуємо!!!

Олег Мацьоцький,
косівський блогер-журналіст, а нині — боєць на фронті.
Гуцульський край», №33, 19.08.2022 року

Share