Школярі допомагають ЗСУ

Нещодавно у групи дітей із села Соколівки, з ініціативи учениці 8-го класу Каріни Шатрук та заступника керівника учнівського самоврядування Соколівської гімназії, виникла ідея організувати благодійну акцію «Допоможемо ЗСУ».

Організували вуличну торгів­лю в центрі села, продавали до­машню випічку і напої, солодощі та різні вироби, які приготували власноруч, звичайно, за під­тримки та з допомогою батьків. Цінників на товарах не ставили, кожен покупець платив стільки, скільки вважав за потрібне.

Поступово до акції долуча­лось все більше дітей, різних за віком, яких об’єднала спільна мета — допомогти Збройним си­лам України, зокрема воїнам зі свого села. Вони вирішили ви­користати час літніх канікул з ко­ристю не лише для себе, а й для наших захисників. За п’ять днів діти зібрали 27400 грн.

Юні волонтери продовжують свою благодійну акцію. Всі зібра­ні кошти використають для при­дбання необхідного для воїнів-односельчан.

Дитяча ініціатива є дуже цінною, адже країна, на захист якої піднімаються діти, просто зобов’язана перемогти у цій ві­йні. Велика повага і батькам, які виховали таких патріотів Украї­ни.

Разом — до Перемоги!

Ганна Пророчук, педагог-організатор Соколівської гімназії.

 

Діти з Косова зібрали 4500 тисячі гривень на квадрокоптер

Вони об’єдналися самі. До юних косів’ян долучилися нові друзі з Хмельницької, Херсон­ської, Київської та Івано-Фран­ківської областей, які зараз перебувають у місті. Разом на­лагодили вуличну торгівлю. Продавали вироби ручної робо­ти. Встановили фіксовану ціну, але часто покупці давали біль­ше.

Зібрані гроші переказали на фронт підрозділу, де служить косів’янин Роман Вацик. Вій­ськові долучать їх до інших бла­годійних коштів і куплять дрон-розвідник для аеророзвідки.

«Гуцульський край», №32, 12.08.2022 року

Share