На війні загинув уродженець Хімчина Володимир Розвадовський

10 червня на Сумщині, під час бою з російськими загарбниками, від осколкового поранення загинув уродженець села Хімчина, старший оперуповноважений управління боротьби з наркозлочинністю в Івано-Франківській області, майор Володимир Розвадовський.

Йому було лише 36 років.

«Службу в органах внутрішніх справ Володимир Розвадовський розпочав у 2006 році. Із початком повномасштабної війни він, не роздумуючи, пішов захищати рідну землю.

Для колег по службі він був взірцем, надійним порадником і професіоналом своєї справи. У правоохоронця залишилися дружина, двоє діточок і батьки. Загибель Володимира — це непоправна втрата для всього поліцейського колективу Прикарпаття. Він відважно боронив Україну і до останнього подиху залишився вірним Присязі.

https://www.youtube.com/watch?v=EGQFXAhcShg

Колектив поліції Прикарпаття глибоко сумує з приводу трагічної загибелі колеги та друга і висловлює щирі співчуття його рідним і близьким.

Вічна шана Герою, який загинув, захищаючи незалежність нашої держави. Пам’ять про нього вічно житиме у наших серцях», — написали колеги загиблого на сторінці Департаменту боротьби з наркозлочинністю Національної поліції України в соціальних мережах.

У суботу, 11 червня, з Володимиром Розвадовським прощалися у Косові та у його рідному селі Хімчині. У неділю, 12 червня, жалобні заходи відбулися у Будинку смутку в Івано-Франківську. Віддати шану полеглому прийшли сотні містян. На похороні були присутні колеги загиблого з Національної поліції, бойові побратими, друзі, представники міської влади, духовенство.

Поховали Героя на Алеї слави у Чукалівці.

«Гуцульський край», №24, 17.06.2022 року

Share