Придбали позашляховики

У час, коли наша країна воює із набагато сильнішим ворогом, саме волонтерська активна позиція, небайдужість людей додають Збройним силам і всім нам віри у перемогу.

Виконавчий комітет Космацької сільської ради щиро вдячний усім, хто бере участь у забезпеченні нашої територіальної оборони автомобілями. Найбільший та неоціненний вклад у цю справу зробив Юрій Якібчук, який ще й відправився на передову. Наш земляк разом з литовськими друзями частково оплатили і передали у Космач п’ять позашляховиків.

Хочемо також згадати і місцевих жителів, хто допомагав коштами, за які були придбані ці автомобілі, а саме: депутатові Космацької сільської ради Миколі Рибаруку, Вікторові Дудюку, Іванові Тонюку, Василеві Івасюку, Мирославу Симчичу, Василеві Ланевичу, членові виконавчого комітету Василеві Горганюку та підприємцю Юрієві Костюку, колективу Космацької лікарні, сільському голові Дмитрові Мохначуку. Також варто згадати депутатів Космацької сільської ради Марію Василівну Линдюк та жителів її депутатського округу, Івана Васильовича Гасюка та жителів с.Брустурів, присілків Вишній, Середній, Брусний, Луг; Василя Дмитровича Полєка, Миколу Кириловича Чорняка, Степана Миколайовича Линдюка.

Просимо вибачення у тих, кого, може, не згадали в цьому дописі, та роботу проведено велику і все — заради перемоги.

Разом — ми сильні. Україна переможе!

За повідомленням виконавчого комітету Космацької сільської ради.

Share